Ідеальний коханець
з сайту знайомств
Ідеальний коханець
з сайту знайомств
Я маю фетиш на військових. Особливо у формі, особливо молодих. Так-так, це саме воно: Алєгрової «младший лейтенант, мальчік молодой, все хотят потанцевать с тобой», прости господи. Військові дисципліновані, тримають спинку рівно, вселяють довіру, захищають країну. Принаймні ті, яких я знаю.
Мені в Badoo написав чувак із однією фоткою: він на пляжі, у плавках, з мускулами, і короткою стрижкою.

— Привіт, ти дуже красива.

Я рідко реагую на хлопців без хоча би пари фоток і мінімального опису, а тут така прямота без «як справи?» підштовхнула відповісти.

— Ну привіт, скинь селфі, — відписала я.

Він тоді вчився у військовій академії і хотів сексу. В мені прокинувся інтерес. Ми поговорили про наші очікування: take me, sailor, писала я, але давай прогуляємося спочатку, я ж не знаю, чи ти не маніяк.

Він смачно себе описував: і розкутий, і сильний, і дівчата з ним кінчають, і він зробить мені класно. Я подумала, що це точно буде провал і чувак не знає, де у дівчини клітор. На питання «Де в дівчини клітор, знаєш?» він відповів ствердно.
Прийшов на зустріч з вином і одразу поцілував мене в губи (що я сприйняла як недотрах, а не харасмент), інших різких рухів він далі не робив. Підозр не викликав, тому ми пішли до мене, випили винце, поговорили про погоду, обмінялися компліментами. Він підійшов до мене з фразою:

— Хотів тебе весь цей час нормально поцілувати.

Штош, я теж вже захотіла тебе нормально поцілувати, приємно-рішучий м'язистий високий хлопче з військової академії.

Про себе я називаю його Вояка, хоч у нього й моє улюблене ім'я, але прізвисько більше збуджує. Ми поцілувалися — ого, який напор, — подумала я. Це був той випадок, коли можна насолоджуватися тим, що ти жінка в сильних руках, бо такі чоловіки можуть робити з тобою усе, що ти захочеш. Не просто цицьки пожмякають і трахнуть, а цирк із акробатикою влаштують (а я якраз таке люблю).

Мені у той вечір здалося, що він облизав усі мої ерогенні зони, обкусав усю шию, не кажучи вже про залізну хватку за сідниці й груди розкачаними руками. Класне володіння тілом і техніка в сексі: дуже сильний, але ніжний одночасно, адже в ліжку з ним дівчина, і треба бути обережним, щоб їй нічого не зламати (бо вдруге спати з тобою не захоче).

Він не мовчун, але й не балакун — якщо хоче щось, то скаже. За гарну дупку похвалить, до побажань прислухається. Але такого хлопця й самій хочеться хвалити й ляскати по дупці. Так воно відчувається емоційно й тілесно, коли у повітрі пахне сексом, а між вами вилаштовується біологічна сумісність.
Невідворотна тілесність: чудовий запах, широкі плечі, класні сідниці, зосереджене обличчя під час кунілінгусу — це підкупає. У той перший раз ми спробували позицій десять, напевно, за години дві (пізніше він спитав мене, які мої улюблені, і дисципліновано їх виконував). Загалом ми притерлися одне до одного десь за годинку, що для мене було хорошим знаком — не з кожним коханцем отак зразу потрапляєш на одну хвилю. Було зрозуміло, що він мені точно ще напише, а я точно погоджуся на наступне побачення.

У ретроспективі те, що він виявився не скорострілом, виглядало аж надто ідеальним. Є такі чоловіки, які чим довше не трахаються, тим довше не кінчають, мені таких попадалося троє. Він у перший раз не кінчив (хоча я — так). А усі мої очікування щодо сексу з новим чоловіком у той вечір він перевершив, і коли зібрався йти запитав:

— А що ти робиш у суботу ввечері?

То я одразу сказала:

— Сплю з тобою.

Вояка, як зразковий коханець, випитав, що мені сподобалося, що я люблю і чого хочу. Я розказала, що люблю багато, різноманітно, зі шльопанням і придушуванням, говорив, що йому давно не було так круто, і взагалі постійно піднімав мою самооцінку, а коли я іронізувала, що він лестить, казав прямо по-солдатськи:

— Кажу як є.

Спитав, чи я не проти анального сексу. Тема аналу в мене виникає з хлопцями рідко, більшість вважають його або непотрібним, або неприємним з естетичної точки зору, хоча при грамотному підході — це приємно. З деякими чоловіками навіть ідеї такої не виникає — або член завеликий, і це точно не варте зусиль із впихуванням і дискомфортом, або далі першого сексу геніталіями нічого не рухається.

Я тоді застопорилася і сказала, що не проти, але поки не хочу. Мені для цього треба зрозуміти, наскільки людина зможе все зробити правильно. У перший раз ми протестили тільки його рот на моїй вульві. Я навіть не встигла як слід пригледітися до його члена — відчувалося класно, не боліло. Але я не хотіла ризикувати й погоджуватися, не знаючи напевне, чи його член комфортно влізе мені в інший отвір. На наступне побачення ми домовилися розважитися «традиційним» сексом, а я собі запланувала дібратися до його члена ротом і все розгледіти на власні очі.

Коли він прийшов наступного разу, ми швидко поговорили «як справи-класно», роздяглися, він допався до мого клітора. Так, кожен секс із Воякою завжди починався (якщо я не просила щось інше) з кунілінгусу, такий у нього принцип. Якось раз я не хотіла церемоній і попросила його відтрахати мене раком, він радо погодився. Секс тривав десь із годину, а тоді я надумала дивитися член. Зняла йому презерватив і спитала:

— Хочеш, ротом тобі поможу?

— Звісно!

Я практично ніколи не порівнюю, не виставляю рейтинги за членами й не сильно на цьому акцентую увагу взагалі, тому що скільки різних вагін-сніжинок, стільки різних членів-сніжинок, і мені базово просто треба, щоб геніталії були в тому місці, де вони зазвичай є. Тому я дуже здивувалася, коли побачила, що у Вояки ідеальний пеніс. Із таких пенісів Обрі Бердслі малював графіку, з таких пенісів роблять ділдо, фалоімітатори та рекламні кампанії порнхабу. Не величезний — кльових 17-18 см, рівний, з жилками, з блідо-рожевою голівкою... Коли побачила такий член, то зрозуміла: до цього таких класних ще не бачила. За відчуттями — твердий, але шкіра ніжна, голівка чутлива.

Польове дослідження члена пройшло успішно, і я спитала його:

— А в тебе був анальний секс?

— Так.

— Тобто ти знаєш, що треба дуже повільно і ніжно вводити член?

— Знаю.

Домовилися, що він принесе змазку й будемо пробувати. Також я розпитала, чи можна буде чіпати його дупку, але він у цьому категоричний: усе можна, тільки не анальний отвір. Пізніше ми говорили про сексизм і вийшли на тему ЛГБТ, і він сказав, що йому важко зрозуміти гомосексуальність, і його друзі геїв засуджують. Я зробила висновок, що будь-які ігри з його аналом він сприймає як посягання на його гетеросексуальність. Доволі очікувано від військової людини.

Наступного разу він приніс кльову змазку. Ми попритулялися піськами, а тоді вирішили затестити її. Він запитав, чи можна без презерватива, на що я не погодилася, тому що хоч через попу й не завагітнієш, але ризики присутні. Взагалі він пару разів (на удачу) пропонував без презерватива, і я знала, що він встигне вийняти, але я завжди проти — тільки з захистом, ніяких ризиків. У світі рандомного траху мають бути хоч якісь принципи. Це дає більше впевненість у тому, що мені не доведеться переживати про затримки місячних, екстренну контрацепцію, тести на вагітність та інші пригоди, що трапляються, коли спиш без захисту з випадковими чоловіками, які клянуться, що встигнуть вийняти. Щодо тестів на інфекційні захворювання ми з ним одразу поговорили, тому оральні розваги були без захисту.

Він змазав член у презервативі, мій отвір і повільно ввів голівку. Спочатку воно завжди відчувається дискомфортно, він легенько туди-сюди рухався і дуже повільно вводив, мені стало комфортно, змазка запрацювала. У нас вийшло, і потім виходило, коли обом хотілося. Я раділа, що Вояка такий акуратний, мені було класно й приємно (анал відчувається приємно, аж до мурашок по шкірі, можна ще один оргазм зловити), разом із цим масажував мені клітор і цілував шию, уже знаючи мої ерогенні зони, тому все подобалося обом.

У той вечір ми дуже зголодніли, я його нагодувала. Це була наша перша взаємодія поза ліжком. Він хвалив смажену картоплю, казав, що до того, що я крута в ліжку і спортивна, я ще й добре готую. Я пожартувала, що я просто ідеальна жінка, і він відповів: «Я ж це й говорю».


Я тоді поблажливо подумала, що мою жіночу/людську ідеальність/хорошість не характеризує лише класність для когось у ліжку й уміння чистити картоплю, але з Воякою було просто й ненапряжно, і я пробачала йому цей стереотип, бо відчувалася щирість похвали.

Якось раз він спитав, чи в мене є панчохи, і коли я сказала, що є, написав:

— Вдягни їх, будь ласка, у тебе гарне тіло і вони на ньому будуть класно виглядати.

Так я і зробила: вдягла панчохи з поясом, наверх одягла чорну сукню в обтяг. Він прийшов, ми щось поговорили, він почав розказувати, що там у нього за військові завдання, я почала гладити його розкачані цицьки. Ну і він не договорив, а поніс мене на ліжко. Зняв сукню, побачив панчохи, видав щось схоже на грррр і здер з мене труси.

У мене з різними чоловіками по-різному оформлююється набір позицій, залежно від фізичної сумісності. З одним хлопцем класно в місіонерській, з іншим — найкрутіше раком , з третім — верхи. У Вояки найкрутіша фішка — тримати мене на руках і трахати стоячи.
Ми влаштовували секс-марафони, мій графік завжди був вільний для нього ввечері, один раз він наіть зайшов на обід, і моя обідня фрилансерська перерва пішла на годний потний секс. Щоразу ми ставили нові рекорди, доходило до двох з половиною годин. Один раз навіть було три години, і після цього я просто почувалася відбивною. З'являлися думки про те, що потрібно пожити мінімум тиждень без сексу, бо аж набридає — перетрахалася, ага.

З ним було класно спілкуватися, легко домовлятися — ніяких скасувань і маніпуляцій, вимагання більшого, ніж я була згодна давати. У ліжку ми говорили про мою роботу, танці, нові проекти, про його завдання, полігон і спортзал, дивилися смішні відоси.

Його ідеальність (читай підходящість) для мене визначалася ще й тим, що Вояка приймав усе моє тіло, як тіло жінки-людини. Ніяких питань щодо іноді неголених ніг чи епіляції зони бікіні з ним не виникало. Я точно знала, що він не гидує відлизати, коли в мене все заросло первозданним волоссям на статевих губах. Я й від інших коханців насправді не чула ніяких на це скарг чи вимог, але відчувала себе сексуальною на 100% у будь-якому агрегатному стані тільки з цим хлопцем.
Одного разу він спитав після сексу, що було дуже дивно, чи не хочу я подивитися щось. Щось — це що? Фільм, каже. «Зараз він запропонує або "Шаленого Макса", або щось несусвітно тупе,» — чомусь подумала одразу я. Але він сказав, що любить фільми жахів, і це було в тему, тому що я теж люблю жахи. Зрештою ми подивилися якусь голлівудську класику 80-х років, я полежала на його плечі й подумала, що було би кльово, щоб він у мене заночував, що він би мене й не напряг (від довгих моногамних стосунків лишилася звичка засинати поруч із кимось, і я мучилася безсонням, відвикаючи, але guilty pleasure ніхто не відміняв).

Тоді можна було й закохатися в нього. Для цього ми заклали фундамент із сексу, взаємної симпатії і комфортного перебування в одному просторі, але я насправді відчувала тільки приязнь і вдячність за оргазми, тому не запропонувала. Якось раз він мене розчулив: хотів сексу, але в мене болів яєчник і я відмовила, на що він відповів:

— Хочеш, прийду, просто посидимо поговоримо?

Було дуже мило, але я відмовила знову: я не шукала зближення, більшого за секс і приємні вечори, і не хотіла давати приводів думати, що мені це потрібно. Тоді в мене було кілька партнерів, я не хотіла ускладнювати логістику своїх потрахушок і продумувати ночівлі з однією людиною.

Так, ми декілька разів дивилися фільми, обговорювали наші справи, він писав мені приємності, коли йшов додому або їхав на полігон. Досі продовжує іноді писати, яка я хороша і як зі мною пощастило новому коханцеві. Радію, що ми з ним не почали зустрічатися, тому що ресурсу на стосунки у мене немає, і ця пригода стала би проблемною і надто моногамною. Зазвичай я забуваю хлопців через пару тижнів після останнього сексу, але цей досі живе в моїй голові в коробочці «найкращі ненапряжні тривалі потрахушки».

Наші секс-побачення тривали десь півроку, наразі припинилися, тому що він поїхав служити в інше місто. Можливо, колись ми знову потрахаємося години три, а поки що це номер один у моїй трахальній книжечці чоловіків, в яких я не була закохана і з якими спала.
Текст
Ілюстрації

ще! ачьонє?