Дуже
мейнстрімна
Відьма
Дуже
мейнстрімна
Відьма
Я не займаюсь ворожінням на кістках і тельбухах, не варю любовних зіль і ляльок Вуду не виготовляю. Натомість мої карти можуть допомогти розібратися з якоюсь проблемою чи (по численних заявках) вказати на потенційного судженого. Я сучасна ворожка, чи, як зараз модно казати, таролог.
Люди схильні пов'язувати містику у своєму житті з усілякими трагічними випадковостями. У мої 16 цією випадковістю стала автомобільна аварія. Пізно ввечері, неподалік домівки на пішохідному переході мене збило авто.
Чакри відкрилися
Інтуїція намагалась мене попередити, але тоді я ще не вміла до неї дослухатися.
Півроку до того, ніч у ніч, мені снився саме цей відрізок дороги. Але сталося як сталося – 30 метрів проїхала на капоті, але все ще жива.

Після цього я почала чути внутрішні підказки, вартувало б назвати їх інтуїцією. Згодом з'явилися ще й картинки з життя інших людей. Ти ніби сидиш дупою на стільчику, спілкуєшся з людиною, а у твоїй голові в цей час крутиться калейдоскоп чужих історій, Це схоже на розкадроване відео, але у сто разів швидше. На тому ж рівні я відчувала запахи, теплоту чи холод, чужі настрої.

Таке зі мною відбувалося тоді. Зараз це кудись зникло. Натомість я почала значно більше відчувати у снах. Словом, після того випадку з машиною «чакри відкрилися» і почалася магія.
До моєї бабці часто приходила колежанка-знахарка. Палила їй льон над ногами, водила по них якимось спеціально заговореним ножиком і читала молитви. Я з дитинства спостерігала ті таїнства.

Друга бабця навчила мене знімати вроки, ще коли мені було років десять. Дуже добре пам'ятаю, як в дитинстві мене образив хлопчик Володя із сусіднього двору, і я йому від щирого серця побажала, щоб він всрався! Не знаю, що він перед тим їв… Але коли батьки знов випустили його гуляти за декілька днів - Володя до мене більше не підходив.
"Ану вгадай щось про мене"
Першу колоду карт мені купила найкраща подруга на уродини. За правилами, я не могла прийняти ці карти в подарунок, тому суму ми розділили на двох. Карти були біленькими, а їх сорочку прикрашала червона пентаграма з цапом посередині. То були «Таро Тіней».
Та насправді мене ще з дитинства тягло до всього потойбічного: казки про чортів, повішеників і відьом були моїми улюбленими.
Я так раділа першій власній колоді! Аж поки справа не дійшла до практики і я збагнула, що нічогісінько не розумію.
Картинки були надто незрозумілими, а їх трактування – дуже страшними. Стало ясно: мені поки зарано братися за цю колоду.

Потім була інша – «Таро Райдера-Вейта» (відома карта «повішеного» є саме в ній). Після колоди читала гори літератури про трактування і формування розкладів, далі – отримувала практичний досвід.

Заняття картами дуже виснажує на початку, особливо, коли ти зовсім не в'їжджаєш, як це контролювати. Але за простим законом «за все треба платити», все швидко стало на свої місця.
Мої постійні клієнтки - це зазвичай дами, які не можуть визначитися зі своїм кавалером. Насправді не тільки дами і не тільки з кавалерами (гомосексуальні хлопці й дівчата теж часто до мене звертаються). Так ось.
Юля, 27 років

— Розумієте, тут така справа…мені подобаються чоловіки не нашої національності,- з ким не буває, подумала я. Юля сиділа за столиком у норковій шубі, яку чомусь не захотіла знімати, хоча у приміщенні було досить тепло. Золоті кільця і браслети масивно обтягували руку з айфоном останньої моделі.

Гляньте, ось це Мехмет, ми вже три тижні спілкуємось по скайпу, він хоче приїхати…

А це Хуліб, він подарув мені цю шубку!

О, а то Гусейн, ми зараз живемо разом.

З Аміном ми кілька днів тому познайомились, а він вже намагається мене контролювати... ой, перепрошую, телефон…-Хеллоу, хані, єс…

В мене є ще мінімум 5 варіантів, я хотіла б глянути, що з того вийде. Хоч вам я можу вилити душу, знаю, що не осудите. Розумієте, кожен крутиться, як може…

Клієнти найчастіше знаходять мене в інтернеті, або ж дізнають від друзів, які вже хоча б раз до мене зверталися.
Для роботи у мене немає кіношного містичного офісу зі свічками, скляними кулями і чорними шторами.
Зрештою, я ніколи про таке й не мріяла. Цілком достатньо затишного столика в кутку улюбленої кав'ярні «Біла кава». Буваю там часто, щоб і з подругами зустрітись, і часом клієнтку прийняти, а весь кінець літа взагалі просиділа там, бо писала повість.
Надійка, 25 років

- У мене є п'ятирічна дитина, виховую без чоловіка. Але живу в одному будинку з батьками і братами. Одного з моїх братів закрили в СІЗО, підозроюють у грабунку і викраденні людини. Я знаю, його підставили…, - я вже подумала, що ми будемо працювати з ситуацією її брата.

-Так от, - продовжила вона, - мені подзвонив невідомий номер, сказав, що він також у в'язниці і за певну суму допоможе витягнути брата.

Я вже відчула себе Шерлоком Голмсом, але тут Надія мене здивувала:

- і знаєте, я закохалася в цього чоловіка.

Я почала робити розклад на її коханого і побачила там дивовижні речі: цей чоловік знайомиться з жінками через інтернет, крутить з ними віртуальні романи, а закохані дівчата дають йому цілком реальні гроші. Жінки приїздять до нього, щоб залишити різну провізію.

- Так, ми бачились два рази. Я їздила до нього і залишала гроші. Але він попереджав, що я у нього не одна, посилав мене під три чорти, але я без нього не можу, я ж його люблю!

Потім Надійка запитала, чи світить їй вийти заміж найближчим часом. Карти, як на диво, дали позитивну відповідь. Вони показали мені старшого чоловіка, який тісно пов'язаний з її родиною. З ним Надійка вже мала певний зв'язок і він для неї зараз цілком пристойний кандидат на заміжжя.

- Аааа, я знаю про кого мова. То кращий друг мого тата. Ну було там в мене з ним раз, ну шо вже. В нього хата велика, пуста. Дітей немає. Жінка померла років сім назад. Він мене вже кілька разів кликав жити до нього, разом із дитиною. Казав, що заміж візьме.

- То в чому проблема? Він ж вам і випадає.

- Але він старий. Що про мене люди в селі подумають? То ж позор.

- А людина у в'язниці це – нормально? То байдуже що люди подумають, еге ж? Зрештою, я попрацювала із фотографією цього кандидата за гратами, і моя клієнтка згодом передумала і обрала «чоловіка в віці».
Дуже часто мені трапляються люди, які кажуть «ану вгадай шось про мене» або «я в ті твої карти не вірю». Мене відверто це смішить. Бо що значить "не вірю в карти"? Ти ж бачиш їх наживо, як дуже треба – можу дати потримати в руках.
Я не позиціоную себе ясновидицею, яка одним оком наганяє срачку, а іншим бачить твого нареченого. Зараз я тільки починаю усвідомлювати, у якій галузі магії хочу розвиватись. Коли зможу пересувати предмети чи робити з води вино – обов'язково вам зателефоную.
Я б взагалі не пов'язувала карти Таро із магією, пророцтвами і окультизмом. Для мене – це всього лиш інструмент, який дозволяє краще розколупати проблему.
Покрутити ситуацію, як кубик Рубика, аби людина сама побачила те, з чим до мене прийшла, але не хотіла собі у цьому зізнаватись. Карти фактично дають поштовх до вирішення проблеми. Ними можна спроектувати різні варіанти розвитку подій.

На майбутнє розклади роблю вкрай рідко. Не можна всерйоз заглядати в майбутнє. Воно настільки мінливе, що ані карти, ані доля тобі не допоможуть. Особливо коли ти такий роззява, як я, що наче от-от вже біля дому, а тут тебе збиває автівка.
Текст
Ілюстрації
Верстка
Марта Брижак
Вася Ситник
Ірина Шарова
ще! ачьонє?